Google leidėjams.

Nesvarbu, kas esate – rašytojai, tinklaraštininkai, dizaineriai, bet kokio tipo kūrėjai ar leidėjai, Google pateikia sprendimų, kurie padės užsidirbti iš internetinio turinio.

Raskite auditoriją, plėskite verslą ir užsidirbkite iš savo internetinio turinio. Google turi įrankių, kurie padės atlikti visa tai, kad galėtumėte skirti daugiau laiko mėgstamiems dalykams.

AdSense

Lengvai gaukite pajamų iš savo svetainės.

Jei esate nedidelis leidėjas, AdSense siūlo paprastą ir nemokamą būdą, kaip savo aistrą paversti pelnu. Įdėję tikslinius skelbimus šalia savo turinio automatiškai uždirbsite pinigų, kai skelbimai bus peržiūrėti arba spustelėti.

Sužinokite daugiau

Prisiregistruoti

DoubleClick for Publishers

Padidinkite pajamas naudodami kelis šaltinius pagal poreikį ir kanalus.

Google DoubleClick for Publishers (DFP) smulkiajam verslui yra nemokamas skelbimų tvarkymo sprendimas, padedantis didinti leidėjų pardavimą, gerinti planavimą, pristatymą ir įvertinti visas skaitmenines skelbimų vietas. Greitai galėsite padidinti skelbimų parodymų vertę.

Sužinokite daugiau

Prisiregistruoti

AdMob

Gaukite pajamų iš skelbimų programoje.

Naudodama įvairius skelbimų formatus, įskaitant vaizdo įrašus, savuosius, tarpinio puslapio skelbimus ir reklamjuostes, AdMob suteikia jums daug galimybių užsidirbti iš savo programos, kartu suteikdama geriausias įmanomas funkcijas.

Sužinokite daugiau

Prisiregistruoti

Digital Garage

Pagerinkite skaitmeninius įgūdžius.

Plėskite savo verslą naudodami nemokamas mokymo programas, kurios padės jums sėkmingai išnaudoti interneto galimybes, nuo socialinės medijos iki paieškos variklių ir dar daugiau.

Sužinokite daugiau

Prisiregistruoti

Sėkmės istorijos

Mūsų klientai.

BuildEazy

Les Kenny sukūrė svetainę, kurioje žmonės mokomi gaminti įvairius daiktus. Naudodamas AdSense medžio apdirbimo pomėgį jis pavertė visos dienos darbu.

Glassdoor

Internetinė karjeros svetainė Glassdoor sugeneruoja 100 proc. savo pajamų ir vaizdinių skelbimų parodymų naudodama DoubleClick for Publishers, skirtą smulkiajam verslui.

PDF failo piktograma Rodinio PDF

Etermax

Etermax naudoja AdMob kaip savo skelbimų platformą, kad įdėtų skelbimus tokiu būdu, kuris netrukdytų naudotojams toliau mėgautis savo žaidimais.